Sākums| vienreizējās lietošanas vape| zaudēja Marija mo5000| T0VH95 - Lost Mary Online - pazaudēta Mary mo5000 melnā zelta izdevums ledus persiku kolāda
T0VH95 - Lost Mary Online - pazaudēta Mary mo5000 melnā zelta izdevums ledus persiku kolāda
  • Modelis:T0VH95
  • 378 Noliktavā esošās vienības

T0VH95 - Lost Mary Online - pazaudēta Mary mo5000 melnā zelta izdevums ledus persiku kolāda

Cena nav pieejama

Atlaides daudzumā nav pieejamas...
Cena nav pieejama

Krāsa

ledus persiku kolāda


Lost Mary mo5000 melnā zelta vape

garša: izbaudiet svaigu persiku un krēmveida kokosriekstu garšu tropisku saplūšanu ledus persiku kolādes Lost Mary mo5000 melnā un zelta izdevumā. šo apburošo kombināciju iedvesmo gards dzēriens, ko atdzesē ledus svaiguma piegarša, un tā piedāvā saldu un atsvaidzinošu tvaiku, kas ir ideāli piemērots jebkurai dienai.

e-šķidruma saturs: 10 ml

nikotīna līmenis: 50 mg

spole: tīkla spole

piepūšamie elementi vienai ierīcei: +5000

akumulators: 500mah, uzlādējams, izmantojot usb-c

BRĪDINĀJUMS: Produkti, kas tiek pārdotiAutortiesības © 2024 Lostmarylatvija. var saturēt nikotīnu, kas ir ļoti atkarību izraisoša ķīmiska viela. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ vajadzētu izvairīties no tabakas vai nikotīna produktu lietošanas. Vienmēr glabājiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.