Sākums| vienreizējās lietošanas vape| zaudēja Marija mo5000| T0VH94 - Lost Mary Price - pazaudēta Mary mo5000 melnā zelta izdevums Kolumbijas kafijas ledus
T0VH94 - Lost Mary Price - pazaudēta Mary mo5000 melnā zelta izdevums Kolumbijas kafijas ledus
  • Modelis:T0VH94
  • 342 Noliktavā esošās vienības

T0VH94 - Lost Mary Price - pazaudēta Mary mo5000 melnā zelta izdevums Kolumbijas kafijas ledus

Cena nav pieejama

Atlaides daudzumā nav pieejamas...
Cena nav pieejama

Krāsa

kolumbijas kafijas ledus


Lost Mary mo5000 melnā zelta vape

garša: izbaudiet Kolumbijas kafijas ledus piesātināto, pilnvērtīgo garšu Lost Mary mo5000 melnā un zelta izdevumā. katra dvesma piedāvā svaigi pagatavotas Kolumbijas kafijas robusto garšu, krēmīgu gludumu, atdzesēts ar vieglu ledus pieskārienu, sniedzot vape pieredzi līdzīgi kā uzmundrinošai ledus kafijai.

e-šķidruma saturs: 10 ml

nikotīna līmenis: 50 mg

spole: tīklveida spole

piepūles katrai ierīcei: +5000

akumulators: 500mah, uzlādējams, izmantojot usb-c

BRĪDINĀJUMS: Produkti, kas tiek pārdotiAutortiesības © 2024 Lostmarylatvija. var saturēt nikotīnu, kas ir ļoti atkarību izraisoša ķīmiska viela. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ vajadzētu izvairīties no tabakas vai nikotīna produktu lietošanas. Vienmēr glabājiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.