Sākums| vienreizējās lietošanas vape| zaudēja Marija Os5000| T0VH65 - Lost Mary Online - zaudēja Mary os5000 spīdumu zemeņu gvajaves piparmētra
T0VH65 - Lost Mary Online - zaudēja Mary os5000 spīdumu zemeņu gvajaves piparmētra
  • Modelis:T0VH65
  • 333 Noliktavā esošās vienības

T0VH65 - Lost Mary Online - zaudēja Mary os5000 spīdumu zemeņu gvajaves piparmētra

Cena nav pieejama

Atlaides daudzumā nav pieejamas...
Cena nav pieejama

Krāsa

zemeņu gvajaves piparmētra


Lost Mary Strawberry gvajaves piparmētru os5000 spīduma izdevums piedāvā atsvaidzinošu zemeņu, gvajaves un vēsas piparmētru esenci.

garša: Lost Mary zemeņu gvajaves piparmētru os5000 spīduma izdevums piedāvā atsvaidzinošu zemeņu, gvajaves un vēsas piparmētru esenci. atsvaidzinošās piparmētru notis paaugstina izcili saderīgu ogu un tropu gvajaves garšu kombināciju.

e-šķidruma saturs: 10ml

nikotīna līmenis: 50mg

spirāle: tīklveida spirāle

uzpūtītes vienā ierīcē: +5000

akumulators: 650mah, uzlādējams, izmantojot usb-c

BRĪDINĀJUMS: Produkti, kas tiek pārdotiAutortiesības © 2024 Lostmarylatvija. var saturēt nikotīnu, kas ir ļoti atkarību izraisoša ķīmiska viela. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ vajadzētu izvairīties no tabakas vai nikotīna produktu lietošanas. Vienmēr glabājiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.