Sākums| vienreizējās lietošanas vape| zaudēja Marija Os5000| T0VH64 - Lost Mary Price - zaudēja Mary os5000 spīdumu zemeņu banāns
T0VH64 - Lost Mary Price - zaudēja Mary os5000 spīdumu zemeņu banāns
  • Modelis:T0VH64
  • 294 Noliktavā esošās vienības

T0VH64 - Lost Mary Price - zaudēja Mary os5000 spīdumu zemeņu banāns

Cena nav pieejama

Atlaides daudzumā nav pieejamas...
Cena nav pieejama

Krāsa

zemeņu banāns


izbaudiet vienu no vaping klasiskajiem augļu duetiem ar gludo zemeņu banānu Lost Mary os5000 spīdumu. saldo zemeņu un gludo banānu nošu kombinācija vienmēr ir prieks, un šī ir viena no labākajām versijām.

garša: izbaudiet vienu no vaping klasiskajiem augļu duetiem ar gludo zemeņu banānu Lost Mary os5000 spīdumu. saldo zemeņu un gludo banānu nošu kombinācija vienmēr ir prieks, un šī ir viena no labākajām versijām pagaidām.

e-šķidruma saturs: 10ml

nikotīna līmenis: 40mg

spole: tīklveida spole

dvesmas katrā ierīcē: +5000

akumulators: 650mah, uzlādējams, izmantojot usb-c

BRĪDINĀJUMS: Produkti, kas tiek pārdotiAutortiesības © 2024 Lostmarylatvija. var saturēt nikotīnu, kas ir ļoti atkarību izraisoša ķīmiska viela. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ vajadzētu izvairīties no tabakas vai nikotīna produktu lietošanas. Vienmēr glabājiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.