Sākums| vienreizējās lietošanas vape| zaudēja Marija Os5000| T0VH63 - Lost Mary Vape Sale - zaudēja Mary os5000 spīdumu zemeņu ābolu upeņu
T0VH63 - Lost Mary Vape Sale - zaudēja Mary os5000 spīdumu zemeņu ābolu upeņu
  • Modelis:T0VH63
  • 305 Noliktavā esošās vienības

T0VH63 - Lost Mary Vape Sale - zaudēja Mary os5000 spīdumu zemeņu ābolu upeņu

Cena nav pieejama

Atlaides daudzumā nav pieejamas...
Cena nav pieejama

Krāsa

zemeņu ābolu upeņu


pazudušo Marijas zemeņu ābolu upeņu saldais, pikants gatavu ogu, sarkano ābolu un dziļa upeņu garšas maisījums izrādās drosmīgs un garšīgs.

garša: pazaudēta Marijas zemeņu ābolu upeņu salda, pikanta gatavu ogu, sarkano ābolu un dziļi upeņu garšas maisījums izrādās drosmīgs un garšīgs Lost Mary os5000 spīduma izdevumā.

e-šķidruma saturs: 10 ml

nikotīna līmenis: 40mg

spole: tīklveida spole

uzpūtēji vienā ierīcē: +5000

akumulators: 650mah, uzlādējams, izmantojot usb-c

BRĪDINĀJUMS: Produkti, kas tiek pārdotiAutortiesības © 2024 Lostmarylatvija. var saturēt nikotīnu, kas ir ļoti atkarību izraisoša ķīmiska viela. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ vajadzētu izvairīties no tabakas vai nikotīna produktu lietošanas. Vienmēr glabājiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.