Sākums| vienreizējās lietošanas vape| zaudēja Marija Os5000| T0VH50 - Lost Mary Flavors - zaudēja Marija Os5000 Marijas sapnis
T0VH50 - Lost Mary Flavors - zaudēja Marija Os5000 Marijas sapnis
T0VH50 - Lost Mary Flavors - zaudēja Marija Os5000 Marijas sapnis
  • Modelis:T0VH50
  • 454 Noliktavā esošās vienības

T0VH50 - Lost Mary Flavors - zaudēja Marija Os5000 Marijas sapnis

Cena nav pieejama

Atlaides daudzumā nav pieejamas...
Cena nav pieejama

Krāsa

marijas sapnis


Mary Dream Lost Mary uzlādējamais vape sajauc jauktu tropu augļu bāzi ar dekadentu, krēmīgu garšu. katrā dvesmā sajutīsiet ananāsu, mango un kokosriekstu notis.

garša: Marijas sapnis, pazaudētais Marijas uzlādējamais vape sajauc jauktu tropu augļu bāzi ar dekadentu, krēmīgu garšu. katrā dvēselē sajutīsiet ananāsu, mango un kokosriekstu notis.

e-šķidruma saturs: 10 ml

nikotīna līmenis: 40 mg

spirāle: tīklveida spirāle

uzpūtītes vienā ierīcē: +5000

akumulators: 650mah, uzlādējams, izmantojot usb-c

BRĪDINĀJUMS: Produkti, kas tiek pārdotiAutortiesības © 2024 Lostmarylatvija. var saturēt nikotīnu, kas ir ļoti atkarību izraisoša ķīmiska viela. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ vajadzētu izvairīties no tabakas vai nikotīna produktu lietošanas. Vienmēr glabājiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.