Sākums| vienreizējās lietošanas vape| zaudēja Marija Os5000| T0VH49 - Lost Mary Vape Flavors - zaudēja Mary os5000 spīdumu mango pomelo pūķa auglis
T0VH49 - Lost Mary Vape Flavors - zaudēja Mary os5000 spīdumu mango pomelo pūķa auglis
  • Modelis:T0VH49
  • 323 Noliktavā esošās vienības

T0VH49 - Lost Mary Vape Flavors - zaudēja Mary os5000 spīdumu mango pomelo pūķa auglis

Cena nav pieejama

Atlaides daudzumā nav pieejamas...
Cena nav pieejama

Krāsa

mango pomelo pūķa auglis


pazudušais Marijas mango pomelo pūķa augļu izdevums os5000 spīdums nogādās jūs tropos ar savu unikālo drosmīgo augļu garšu sajaukumu.

garša: pazudušā Marijas mango pomelo pūķa augļu os5000 spīduma izdevums aizvedīs jūs uz tropiem ar savu unikālo drosmīgo augļu garšu sajaukumu. bagātīgo mango nošu kombinācija lieliski sakrīt ar nobriedušu pomelo un pūķa augļu notīm.

e-šķidruma saturs: 10ml

nikotīna līmenis: 50mg

spirāle: tīklveida spirāle

uzpūtītes vienā ierīcē: +5000

akumulators: 650mah, uzlādējams, izmantojot usb-c

BRĪDINĀJUMS: Produkti, kas tiek pārdotiAutortiesības © 2024 Lostmarylatvija. var saturēt nikotīnu, kas ir ļoti atkarību izraisoša ķīmiska viela. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ vajadzētu izvairīties no tabakas vai nikotīna produktu lietošanas. Vienmēr glabājiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.