Sākums| vienreizējās lietošanas vape| zaudēja Marija Os5000| T0VH46 - Lost Mary Online Store - zaudēja Marija Os5000 traki zils
T0VH46 - Lost Mary Online Store - zaudēja Marija Os5000 traki zils
T0VH46 - Lost Mary Online Store - zaudēja Marija Os5000 traki zils
  • Modelis:T0VH46
  • 438 Noliktavā esošās vienības

T0VH46 - Lost Mary Online Store - zaudēja Marija Os5000 traki zils

Cena nav pieejama

Atlaides daudzumā nav pieejamas...
Cena nav pieejama

Krāsa

traki zils


trakā zilā pazudušā Marija vienreizējās lietošanas vape virpuļo kopā saldu jauktu ogu saišķi, lai gūtu apmierinošu vape pieredzi.

garša: neprātīgi zilā pazudušās Marijas vienreizējās lietošanas vape saliek kopā saldu jauktu ogu saišķi, lai baudītu apmierinošu vape pieredzi. jūs sajutīsiet melleņu, kazenes un aveņu nokrāsas katrā os5000 vape dvesmā.

e-šķidruma saturs: 10 ml

nikotīna līmenis: 40 mg

spirāle: tīklveida spirāle

piepūles katrai ierīcei: +5000

akumulators: 650mah, uzlādējams, izmantojot USB-c

BRĪDINĀJUMS: Produkti, kas tiek pārdotiAutortiesības © 2024 Lostmarylatvija. var saturēt nikotīnu, kas ir ļoti atkarību izraisoša ķīmiska viela. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ vajadzētu izvairīties no tabakas vai nikotīna produktu lietošanas. Vienmēr glabājiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.