Sākums| vienreizējās lietošanas vape| zaudēja Marija Os5000| T0VH40 - Lost Mary Flavors - zaudēja Mary os5000 spīdumu citronu laima pasifloras auglis
T0VH40 - Lost Mary Flavors - zaudēja Mary os5000 spīdumu citronu laima pasifloras auglis
  • Modelis:T0VH40
  • 436 Noliktavā esošās vienības

T0VH40 - Lost Mary Flavors - zaudēja Mary os5000 spīdumu citronu laima pasifloras auglis

Cena nav pieejama

Atlaides daudzumā nav pieejamas...
Cena nav pieejama

Krāsa

citronu laima pasifloras auglis


Lost Mary citrona laima marakujas augļu, citrusaugļu un tropu garšas satiekas šajā Lost Mary os5000 spīduma izdevuma dinamiskajā aromātā.

garša: Lost Mary os5000 spožuma izdevuma pazaudētā marijas citrona laima marakujas, citrusaugļu un tropu garšas satiekas šajā dzīvīgajā garšā. citrons un laims var stāvēt paši, bet marakujas augļu šķipsna rada izcili līdzsvarotu un pārliecinošu garšu.

e-šķidruma saturs: 10 ml

nikotīna līmenis: 40 mg

spirāle: sieta spole

dvesmas katrā ierīcē: +5000

akumulators: 650mah, uzlādējams, izmantojot usb-c

BRĪDINĀJUMS: Produkti, kas tiek pārdotiAutortiesības © 2024 Lostmarylatvija. var saturēt nikotīnu, kas ir ļoti atkarību izraisoša ķīmiska viela. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ vajadzētu izvairīties no tabakas vai nikotīna produktu lietošanas. Vienmēr glabājiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.