Sākums| vienreizējās lietošanas vape| zaudēja Marija Os5000| T0VH17 - Lost Mary Puffs - zaudēja Marija Os5000 melleņu p&b mākonis
T0VH17 - Lost Mary Puffs - zaudēja Marija Os5000 melleņu p&b mākonis
  • Modelis:T0VH17
  • 223 Noliktavā esošās vienības

T0VH17 - Lost Mary Puffs - zaudēja Marija Os5000 melleņu p&b mākonis

Cena nav pieejama

Atlaides daudzumā nav pieejamas...
Cena nav pieejama

Krāsa

melleņu p&b mākonis


Lost Mary Blueberry p&b mākonis, kas agrāk bija zilā kokvilnas konfekte, nodrošina īpaši saldu zilo aveņu vates garšu katrā uzpūtījumā.

garša: Lost Mary Blueberry P&B mākonis vape, agrāk zilā kokvilnas konfekte, nodrošina īpaši saldu zilo aveņu kokvilnas konfektes garšu katrā dvesmā. šī sukādes zilā razz Lost Mary os5000 vape arī pievieno mentola ledus aromātu izelpojot, lai aromātu noapaļotu.

e-šķidruma saturs: 10ml

nikotīna līmenis: 50mg

spole: tīklveida spirāle

uzpūt ierīce: +5000

akumulators: 650mah, uzlādējams, izmantojot usb-c

BRĪDINĀJUMS: Produkti, kas tiek pārdotiAutortiesības © 2024 Lostmarylatvija. var saturēt nikotīnu, kas ir ļoti atkarību izraisoša ķīmiska viela. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ vajadzētu izvairīties no tabakas vai nikotīna produktu lietošanas. Vienmēr glabājiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.