Sākums| vienreizējās lietošanas vape| zaudēja Marija mo5000| T0VH96 - Lost Mary Online Store - pazaudēta Mary mo5000 melnā zelta izdevums skāba gami piparmētra
T0VH96 - Lost Mary Online Store - pazaudēta Mary mo5000 melnā zelta izdevums skāba gami piparmētra
  • Modelis:T0VH96
  • 462 Noliktavā esošās vienības

T0VH96 - Lost Mary Online Store - pazaudēta Mary mo5000 melnā zelta izdevums skāba gami piparmētra

Cena nav pieejama

Atlaides daudzumā nav pieejamas...
Cena nav pieejama

Krāsa

skāba gami piparmētra


Lost Mary mo5000 melnā zelta vape

garša: atklājiet savu piedzīvojumiem bagāto pusi ar skābo gami piparmētru Lost Mary mo5000 melnā un zelta izdevumu. Šis unikālais augļu garšas maisījums apvieno skābu saldumu skābenumu, saldās augļu notis, piparmētru vēsumu un maigas gami saldumu smalkumu. tā ir patiesi uzmundrinoša tvaicēšanas pieredze.

e-šķidruma saturs: 10ml

nikotīna līmenis: 50mg

spole: tīklveida spole

piepūles katrai ierīcei: +5000

akumulators: 500mah, uzlādējams, izmantojot usb -c

BRĪDINĀJUMS: Produkti, kas tiek pārdotiAutortiesības © 2024 Lostmarylatvija. var saturēt nikotīnu, kas ir ļoti atkarību izraisoša ķīmiska viela. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ vajadzētu izvairīties no tabakas vai nikotīna produktu lietošanas. Vienmēr glabājiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.