Sākums| vienreizējās lietošanas vape| zaudēja Marija mo5000| T0VH79 - Lost Mary Vape Flavors - zaudēja Marija mo5000 arbūzs
T0VH79 - Lost Mary Vape Flavors - zaudēja Marija mo5000 arbūzs
T0VH79 - Lost Mary Vape Flavors - zaudēja Marija mo5000 arbūzs
  • Modelis:T0VH79
  • 133 Noliktavā esošās vienības

T0VH79 - Lost Mary Vape Flavors - zaudēja Marija mo5000 arbūzs

Cena nav pieejama

Atlaides daudzumā nav pieejamas...
Cena nav pieejama

Krāsa

arbūzs


arbūzu pazaudētā marija mo5000 vape izmanto augstākās kvalitātes sietu un augstākās klases sulīgos arbūzu vape aromatizētājus, kas sajaukti ar svaigu piparmētru izelpu, lai nodrošinātu garšīgu vape pieredzi.

garša: arbūzu Lost Mary mo5000 vape izmanto augstākās kvalitātes sieta spirāli un augstākās klases sulīgos arbūzu vape aromatizētājus, kas sajaukti ar svaigu piparmētru izelpu, lai nodrošinātu garšīgu vape pieredzi.

e-šķidruma saturs: 10 ml

nikotīna līmenis: 50mg

spole: tīklveida spole

uzpūtēji katrā ierīcē: +5000

akumulators: 500mah, uzlādējams, izmantojot usb-c

BRĪDINĀJUMS: Produkti, kas tiek pārdotiAutortiesības © 2024 Lostmarylatvija. var saturēt nikotīnu, kas ir ļoti atkarību izraisoša ķīmiska viela. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ vajadzētu izvairīties no tabakas vai nikotīna produktu lietošanas. Vienmēr glabājiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.