Sākums| vienreizējās lietošanas vape| zaudēja Marija mo5000| T0VH15 - Lost Mary Online - zaudēja Marija mo5000 zils trio
T0VH15 - Lost Mary Online - zaudēja Marija mo5000 zils trio
  • Modelis:T0VH15
  • 279 Noliktavā esošās vienības

T0VH15 - Lost Mary Online - zaudēja Marija mo5000 zils trio

Cena nav pieejama

Atlaides daudzumā nav pieejamas...
Cena nav pieejama

Krāsa

zils trio


zilais triolosts mary mo5000 vape, kas agrāk bija pazīstams kā melleņu aveņu granātābols, pievieno saldajai mellenēm pīrāgu granātābolu garšu.

garša: zilais triolosts mary mo5000 vape, agrāk pazīstams kā melleņu aveņu granātābols, saldajam melleņu un aveņu maisījumam pievieno pīrāgu granātābolu garšu, veidojot sarežģītu profilu katrā uzpūtienā.

E-šķidruma saturs: 10 ml

nikotīna līmenis: 50mg

spole: tīklveida spole

piepūšamie elementi vienā ierīcē: +5000

akumulators: 500mah, uzlādējams, izmantojot usb-c

BRĪDINĀJUMS: Produkti, kas tiek pārdotiAutortiesības © 2024 Lostmarylatvija. var saturēt nikotīnu, kas ir ļoti atkarību izraisoša ķīmiska viela. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ vajadzētu izvairīties no tabakas vai nikotīna produktu lietošanas. Vienmēr glabājiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.